E-Katalog

Görüntülemek için tıklayınız.

Hizmetlerimiz

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

İzoleli Çadır

Başta inşaat şantiyeleri olmak üzere pek çok alanda değişik amaçlar için kullanılan branda ve çatı çözümleri, yeni teknolojik gelişmeler ve bulunan yöntemlerle birlikte daha fonksiyonel ve donanımlı bir yapıya kavuşmakta, sahip olduğu bu yeni ve üstün özellikleri sayesinde kendisine pek çok alanda yer bulmakta ve üstün standartlı hizmet kalitesi sunmaktadır.
İmalatında kullanılan malzeme ve uygulama biçimine gore pek çok çeşide ayrılan çadırların yeni nesil versiyonlarından bir tanesi de İzolasyonlu Çadır sistemleridir. Şantiyelerde, deprem bölgelerinde, izci kamplarında geçici çözümler için kullanılan bu ürünler, kış aylarında soğuk havanın yaz aylarında ise sıcağın tesirini minimum seviyeye çekmektedir.

Özel üretim çadır malzemelerinden dikilen ve geçici sürelerde barınmak için tercih edilen çadırlar içerisinde en ideal ve fonksiyonel olan, mevsimsel değişikliklerden ve olumsuz hava koşullarından daha az etkilenmenizi sağlayan İzole Edilmiş Çadırlar, özel folyolar ile desteklenen, galvanize borular ve kafesler üzerine örtülerek konut gereksinimini cozen özel üretimlerdir.
Tent ve çadır sektöründe faaliyet gösteren, sunduğu hizmetin kalitesi ve birbirinden özel tente, şilte, çadır çözümleri ile tercih sebebi olan firmamız, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve sunduğu hizmetler ile İzolasyonlu Çadır Firmaları içerisinde zirvede yer almaktadır. İzoleli Çadır Fiyatları ve merak ettiğiniz her şey için bizi kesintisiz arayabilirsiniz.