E-Katalog

Görüntülemek için tıklayınız.

Hizmetlerimiz

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Beton Yorganı

Ülkemiz de son derece ilerlemiş olan ve ekonomiye en fazla katkıyı sağlayan iş alanları içerisinde yer alan inşaat sektörü, yeni malzeme ve donanımlar ile daha da güçlü ve fonksiyonel bir yapıya kavuşuyor. Geleneksel yöntem ve uygulamaların bir bir tarihe karrıştığı, uygulanan teknik ve kullanılan yöntemlerin daha modern ve çözüm odaklı olduğu günümüzde, bu güçlü Alana bir de dolaylı yoldan destek veren, daha iyi performans sergileyebilmesi ve kusursuz görünümü için ekipman ve donanım sağlayan sektör ve hizmetler bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de bizim üretimini gerçekleştirdiğimiz Beton Yorganlarıdır.

İsminden de anlaşılacağı üzere betonların üzerine kullanılan bir örtü olan, inşaat yada alt yapı çalışmaları için zemine uygulanan betonların; yağmur, kar, aşırı güneş gibi olumsuz hava şartlarından korunarak sağlıklı bir şekilde kurumasını sağlayan şiltelerdir.Yapı ömrünü etkileyen en önemli unsurlardan birisi olan, uygulaması ve kuruması son derece titizlik isteyen, betonların atılmasının ardından başlayan kar yağışlarından ve yağmurlardan, sahip olduğu izolasyonlu yapı sayesinde koruyan ve kısa sürede kurumasını sağlayan çadır brandalardır.

Tercih ve talepler doğrultusunda; uzun ömürlü yada kısa vadede çözüm getiren beton şiltelerini hizmete sunan ve kaliteyi oldukça ekonomik fiyatlara sağlayan firmamız, çadır, branda ve şilte sektöründe verdiği hizmetin kapsam ve kalitesi ile her zaman fark yaratan ve birbirinden mükemmel çadır çözümlerine imzasını atan bir kuruluş profiline sahiptir. Beton Yorganı Fiyatları ve üretimlerimiz ile ilgili bilgi için bizi her gün mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz.